Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Chovatelská stanice

"WILD CHARISMA "

begický ovčák malinois

WILD divoký,nespoutaný, nevázaný, bouřlivý, fascinující. CHARISMA(řec. χάρισμα obdarování, projev přízně) je zvláštní dar nebo rys osobní přitažlivosti a kouzla. Označuje nápadné a mimořádné schopnosti, je něčím, co odlišuje od ostatních. Podle encyklopedie je CHARISMA soubor výjimečných vlastností...
 
    
Zakladatelkou našeho chovu se stala špičková fenka Nuggie von den kleinen Helden, importovaná z Německa. Splňuje všechny předpoklady ohledně standardu FCI pro toto plemeno. Krása, zdraví, chytrost, temperament, rychlost, razance zákusu, pracovitost, ochota spolupráce s člověkem, síla, neúnavnost, vždy překypuje  energií, je radost s ní pracovat. Štěňatům ze sebe předává to nejlepší, důkazem je vrh A a naše fenka Arkona, kterou jsme si nechali doma. Úžasná, kontaktní, rychlá, nebojácná a přirozená štěňata s velkou chutí do práce, do stopování, obran, s velmi líbivým projevem na poslušnostech. Máme ji doma a je v přípravě na IPO3.
 
Název chovatelské stanice Charisma vznikl jako památka po našem jedinečném psu plemene Shar-pei Erwin Black Charisma.  Nezapomenutelný pes, který mne hodně naučil a kvůli kterému jsem byla nucena změnit svůj pohled na výcvik psů, více se dozvědět o pozitivní motivaci a moderních  metodách výcviku psů. Absolvovala jsem semináře s Miou Skogster, Peterem Scherkem, Bartem Bellonem, Jiřího Ščučku a jeho psí školu, jména jako Jaroslav Labík trenér a jeden z nejlepších figurantů, Víťa Glisník, úžasná Lenka Chmurová, Martin Uříčař figrant a trenér a mnoho dalších výborných lidí, které jsme za tu dobu měli možnost osobně potkat, netřeba ve vrcholové kynologii dlouho představovat :-) Děkujeme všem ! 
 
AKELA WILD CHARISMA ( Nuggie x Berry Sabathore )
 
AVANTHASIA WILD CHARISMA ( Nuggie x Berry Sabathore )

 

Nuggie von kleinen Helden, figurant Jaroslav Labík / Helper Jaroslav Labik 
 
      
Avanthasia +AKIRA + Arkona Wild Charisma obedience,defence  věk 11 měsíců / 11 months  old  
( Nugie kleinen Helden x Berry Sabathore )
      

 CACIT 2011 

              

 
 
 
Nechte se s námi unést vášní pro toto úžasné pracovní plemeno ! Jejich krásou, chytrostí a přirozeným projevem, stejně jako jejich  rychlostí, lehkostí a sílou. 
Ptáte se proč ?
Proč ne ?
NUGGIE VON KLEINEN HELDEN / Figurant / helper Jan Bohm 
 
 
 
 
 
 
 
 
Červen 2017  plánujeme  B krytí / June  2017  we plan B puppies 
 
Nuggie von den kleinen Helden 
 
!! Malé piraňky budou v srpnu  2017 / puppies available in August  2017   !! 
 
Info : krupetra@seznam.cz    

NUGGIE VON KLEINEN HELDEN / Figurant / helper Jan Bohm 

 

   Avanthasia Wild Charisma ( Nuggie x Berry Sabathore )

 

Arkona Wild Charisma 

Akela Wild Charisma 

Akira Wild Charisma 

Asgar Wild Charisma 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuggie 

 

 
Ronn z Huckelovy vily 

...

      

Malinois | www.working-dog.eu

 

 

 

                         

.

 

         

    

 

 

   Vrh A " mrňousci WILD CHARISMA 7 mrňousků, narozeni / born on 7.11. 2014

 

 

 

 

            Zakladatelkou našeho chovu se stala špičková fenka Nuggie von den kleinen Helden, importovaná z Německa. Splňuje všechny předpoklady ohledně standardu FCI pro toto plemeno. Krása, zdraví, chytrost, temperament, rychlost, razance zákusu, pracovitost, ochota spolupráce s člověkem, síla, neúnavnost, vždy překypuje  energií, je radost s ní pracovat. Štěňatům ze sebe předává to nejlepší, důkazem je vrh A a naše fenka Arkona, kterou jsme si nechali doma.  Název chovatelské stanice vznikl jako památka po našem jedinečném psu plemene Shar-pei Erwin Black Charisma, který je již bohužel v psím nebíčku.  
TOPlist